Panasonic 330 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFS1J331L Radial Lead
Nr. stoc RS: 240-3957Producator: PanasonicCod de producator: EEUFS1J331L
Capacitate
330μF
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Toleranta
±20 %
Series
FS
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Specificatii
Capacitate
330μF
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Toleranta
±20 %
Series
FS
Dissipation Factor
8%