Panasonic 100 μF Capacitor 100 V dc, Through Hole - EEUFR2A101 Radial Lead
Product Type
Capacitor
Capacitate
100μF
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
10000 h
Pitch de plumb
5mm
Leakage Current
0μA
Toleranta
±20 %
Series
FR
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Product Type
Capacitor
Capacitate
100μF
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
10000 h
Pitch de plumb
5mm
Leakage Current
0μA
Toleranta
±20 %
Series
FR
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V