Panasonic 820 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1V821L Radial Lead
Capacitate
820μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
287μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Specificatii
Capacitate
820μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
287μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V