Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1V471L Radial Lead
Capacitate
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
9000 h
Leakage Current
164.5μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
9000 h
Leakage Current
164.5μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V