Panasonic 270 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - EEUFR1V271L Radial Lead
Capacitate
270μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
15mm
Lungime
15mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
8000 h
Leakage Current
94.5μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
270μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
15mm
Lungime
15mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
8000 h
Leakage Current
94.5μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V