Panasonic 180 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1V181 Radial Lead
Capacitate
180μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
6000 h
Leakage Current
63μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
180μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
6000 h
Leakage Current
63μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V