Panasonic 1200 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - EEUFR1V122 Radial Lead
Capacitate
1200μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
420μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
0.12%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
1200μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
420μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
0.12%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V