Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEUFR1H221 Radial Lead
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Capacitate
220μF
Montare
Through Hole
Inaltime
16mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
8000 h
Pitch de plumb
5mm
Series
FR-A
Leakage Current
110μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Product Type
Capacitate
220μF
Montare
Through Hole
Inaltime
16mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
8000 h
Pitch de plumb
5mm
Series
FR-A
Leakage Current
110μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V