Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1H101 Radial Lead
Capacitate
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
6000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
50μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V
Alternativă
Afla mai multe
Buc. (Intr-un pachet de 50) (fara TVA)
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
Alternativă
Afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
6000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
50μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 35 V to 63 V