Panasonic 1000 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1E102LB Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FR
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Specificatii
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FR
Dissipation Factor
8%