Panasonic 4700 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1C472B Radial Lead
Nr. stoc RS: 240-3877Producator: PanasonicCod de producator: EEUFR1C472B
Capacitate
4700μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Series
FR
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Specificatii
Capacitate
4700μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Series
FR
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%