Panasonic 3300 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFR1C332L Radial Lead
Nr. stoc RS: 708-3686Producator: PanasonicCod de producator: EEUFR1C332L
Capacitate
3300μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
30mm
Lungime
30mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
528μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
3300μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
30mm
Lungime
30mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
528μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V