Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFR1C221B Radial Lead
Capacitate
220μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Leakage Current
35.2μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Specificatii
Capacitate
220μF
Product Type
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Leakage Current
35.2μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%