Panasonic 1000 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1C102 Radial Lead
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
16mm
Lungime
40mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
8000 h
Leakage Current
1.9mA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
16mm
Lungime
40mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
8000 h
Leakage Current
1.9mA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V