Panasonic 2200 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1A222L Radial Lead
Capacitate
2200μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Series
FR Radial
Leakage Current
220μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 2200 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
2200μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Series
FR Radial
Leakage Current
220μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V