Panasonic 820 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR0J821 Radial Lead
Capacitate
820μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
6000 h
Leakage Current
51.6μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
820μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
6000 h
Leakage Current
51.6μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V