Panasonic 1500 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR0J152L Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1500μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
9000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
94.5μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
1500μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
9000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
94.5μA
Toleranta
±20 %
Series
FR Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V