Panasonic 33 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1V330 Radial Lead
Capacitate
33μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Tape
Inaltime
11mm
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Leakage Current
11.6μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FM Series 25 V to 50 V
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
33μF
Product Type
Packaging
Tape
Inaltime
11mm
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Leakage Current
11.6μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FM Series 25 V to 50 V