Panasonic 3900 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1A392S Radial Lead
Nr. stoc RS: 526-1193Producator: PanasonicCod de producator: EEUFM1A392S
Capacitate
3900μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Pitch de plumb
7.5mm
Leakage Current
390μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FM Series 6.3 V to 16 V
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
3900μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Pitch de plumb
7.5mm
Leakage Current
390μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FM Series 6.3 V to 16 V