Panasonic 1200 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1A122 Radial Lead
Nr. stoc RS: 526-1121Producator: PanasonicCod de producator: EEUFM1A122
Capacitate
1200μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Leakage Current
120μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FM Series 6.3 V to 16 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
1200μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Leakage Current
120μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FM Series 6.3 V to 16 V