Panasonic 100 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1A101 Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Polar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
10μA
Toleranta
±20 %
Series
FM-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FM Series 6.3 V to 16 V
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Polar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
10μA
Toleranta
±20 %
Series
FM-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FM Series 6.3 V to 16 V