Panasonic 180 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFK1V181 Radial Lead
Nr. stoc RS: 571-559Producator: PanasonicCod de producator: EEUFK1V181
Capacitate
180μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
3000 h
Leakage Current
63μA
Toleranta
±20 %
Series
FK Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FK Series 25 V to 35 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
180μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
11.5mm
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
3000 h
Leakage Current
63μA
Toleranta
±20 %
Series
FK Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FK Series 25 V to 35 V