Panasonic 2700 μF Capacitor 10 V dc, Through Hole - EEUFK1A272 Radial Lead
Nr. stoc RS: 571-527Producator: PanasonicCod de producator: EEUFK1A272
brand-logo
Specificatii
Capacitate
2700μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
270μA
Toleranta
±20 %
Series
FK Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FK Series 6.3 V to 16 V
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
2700μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
270μA
Toleranta
±20 %
Series
FK Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FK Series 6.3 V to 16 V