Panasonic 680 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC2A681 Radial Lead
Capacitate
680μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
40mm
Lungime
40mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
36mΩ
Series
FC
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 330μF - 680μF
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
680μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
40mm
Lungime
40mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
36mΩ
Series
FC
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 330μF - 680μF