Panasonic 220 μF Capacitor 100 V dc, Through Hole - EEUFC2A221 Radial Lead
Nr. stoc RS: 315-1088Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC2A221
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
89mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 120μF - 270μF
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
89mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 120μF - 270μF