Panasonic 2700 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1V272 Radial Lead
Nr. stoc RS: 572-340Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1V272
Capacitate
2700μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
31.5mm
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
16mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series 1800μF - 15000μF
Capacitate
2700μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
31.5mm
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
16mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series 1800μF - 15000μF