Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole Radial Lead - EEUFC1V220H
Nr. stoc RS: 249-1343Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1V220H
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
175mA
Series
FC-A
Dissipation Factor
0.12%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
175mA
Series
FC-A
Dissipation Factor
0.12%