Panasonic 1000 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Through Hole - EEUFC1V102 Radial Lead
Capacitate
1000μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
30mΩ
Series
FC-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series 820μF - 1500μF
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
1000μF
Product Type
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
30mΩ
Series
FC-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series 820μF - 1500μF