Panasonic 680 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFC1J681 Radial Lead
Capacitate
680μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
50mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 330μF - 680μF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
680μF
Product Type
Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000 h
Toleranta
±20 %
50mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 330μF - 680μF