Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFC1J101 Radial Lead
Capacitate
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Through Hole
Inaltime
12.5mm
Lungime
12.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
3000 h
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
256mΩ
Series
FC-A
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FC Series 1uF - 100uF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Yageo 100μF Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole - SE063M0100B5S-1012
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 25) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Montare
Through Hole
Inaltime
12.5mm
Lungime
12.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
3000 h
Toleranta
±20 %
256mΩ
Series
FC-A
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FC Series 1uF - 100uF