Panasonic 820 μF Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1H821L Radial Lead
Nr. stoc RS: 572-316Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1H821L
brand-logo
Specificatii
Capacitate
820μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
35mm
Polarity
Polar
Lungime
35mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
34mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 820μF - 1500μF
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
820μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
35mm
Polarity
Polar
Lungime
35mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
34mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 820μF - 1500μF