Panasonic 390μF Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - EEUFC1H391
Nr. stoc RS: 315-0883Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1H391
Capacitate
390µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
12.5 (Dia.) x 20mm
Inaltime
20mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
12.5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
63mΩ
Series
FC Radial
Curent de ondulare
1.48A
Leakage Current
3 μA
PRICED TO CLEAR
Yes
Detalii produs
FC Series 330μF - 680μF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
390µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
12.5 (Dia.) x 20mm
Inaltime
20mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
12.5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
63mΩ
Series
FC Radial
Curent de ondulare
1.48A
Leakage Current
3 μA
PRICED TO CLEAR
Yes
Detalii produs
FC Series 330μF - 680μF