Panasonic 1500μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1H152L
Capacitate
1500µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 35.5mm
Inaltime
35.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Polarised
Polar
Curent de ondulare
2.79A
Leakage Current
3 μA
Series
FC Radial
Rezistenta in serie
25mΩ
Detalii produs
FC Series 820μF - 1500μF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Radial Al electrolytic cap,1500uF 50V
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 10) (fara TVA)
Panasonic 1500 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFC1C152L Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
1500µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 35.5mm
Inaltime
35.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Polarised
Polar
Curent de ondulare
2.79A
Leakage Current
3 μA
Series
FC Radial
Rezistenta in serie
25mΩ
Detalii produs
FC Series 820μF - 1500μF