Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1E101SH Radial Lead
Nr. stoc RS: 240-3834Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1E101SH
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FC-A
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FC-A
Dissipation Factor
8%