Panasonic 3300 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFC1C332 Radial Lead
Nr. stoc RS: 315-0502Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1C332
Capacitate
3300μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
35mm
Polarity
Polar
Lungime
35mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
22mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 1800μF - 15000μF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Capacitor, super low impedance, min, radial, 105degC, 16V, 3300uF
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
3300μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
35mm
Polarity
Polar
Lungime
35mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
22mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 1800μF - 15000μF