Panasonic 180μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 16V dc, Through Hole - EEUFC1C181
Nr. stoc RS: 315-0445Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1C181
Capacitate
180µF
Tensiune
16V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
6.3 (Dia.) x 15mm
Inaltime
15mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000h
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
250mΩ
Series
FC Radial
Curent de ondulare
400mA
Leakage Current
3 μA
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 220 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFR1C221 Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
180µF
Tensiune
16V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
6.3 (Dia.) x 15mm
Inaltime
15mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000h
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
250mΩ
Series
FC Radial
Curent de ondulare
400mA