Panasonic 180 μF Capacitor 10 V dc, Through Hole - EEUFC1A181 Radial Lead
Nr. stoc RS: 571-739Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC1A181
Capacitate
180μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
11.2mm
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Radial Lead
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
350mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 120μF - 270μF
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
180μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
11.2mm
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Radial Lead
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
350mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 120μF - 270μF