Panasonic 1800 μF Capacitor 6.3 V dc, Through Hole - EEUFC0J182 Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1800μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Radial Lead
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Pitch de plumb
5mm
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
45mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 1800μF - 15000μF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 1800 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
1800μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Radial Lead
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Pitch de plumb
5mm
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
45mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 1800μF - 15000μF