Nr. stoc RS: 419-0264Producator: PanasonicCod de producator: EEUFC0J152
Specificatii
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 1500 μF Capacitor 6.3 V dc, Through Hole - EEUFC0J152 Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 10) (fara TVA)
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 6.3V, 1500uF
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii