Panasonic 22 μF Capacitor 350 V dc, Radial, Through Hole - EEUEE2V220 Radial Lead
Nr. stoc RS: 166-8263Producator: PanasonicCod de producator: EEUEE2V220
Capacitate
22μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
10000 h
Pitch de plumb
5mm
Series
EE - A
Leakage Current
472μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
EE Series
Specificatii
Capacitate
22μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
10000 h
Pitch de plumb
5mm
Series
EE - A
Leakage Current
472μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%