Panasonic 100μF Aluminium Electrolytic Capacitor 350V dc, Radial, Through Hole - EEUEE2V101
Nr. stoc RS: 699-7525PProducator: PanasonicCod de producator: EEUEE2V101
Capacitate
100µF
Tensiune
350V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
18 (Dia.) x 31.5mm
Inaltime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
18mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
10000h
Pitch de plumb
7.5mm
Curent de ondulare
1.6A
Toleranta
±20%
Series
EE RADIAL
Polarised
EE Series
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
100µF
Tensiune
350V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
18 (Dia.) x 31.5mm
Inaltime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
18mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
10000h
Pitch de plumb
7.5mm
Curent de ondulare
1.6A
Toleranta
±20%