Panasonic 22 μF Capacitor 400 V dc, Through Hole - EEUEE2G220S Radial Lead
Capacitate
22μF
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
538μA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
EE Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
22μF
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
538μA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
8%