Panasonic 15 μF Capacitor 400 V dc, Through Hole - EEUEE2G150 Radial Lead
Capacitate
15μF
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
370μA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
0.24%
Detalii produs
EE Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
15μF
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
370μA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
0.24%