Panasonic 10 μF Capacitor 400 V dc, Radial, Through Hole - EEUEE2G100 Radial Lead
Capacitate
10μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
8000 h
Leakage Current
250μA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
EE Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
10μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
8000 h
Leakage Current
250μA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
8%