Panasonic 82 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole - EEUEE2E820 Radial Lead
Nr. stoc RS: 699-7474Producator: PanasonicCod de producator: EEUEE2E820
Capacitate
82μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
1.2mA
Toleranta
±20 %
Series
EE - A
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
EE Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
82μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
1.2mA
Toleranta
±20 %
Series
EE - A
Dissipation Factor
8%