Panasonic 100 μF Capacitor 250 V dc, Through Hole - EEUEE2E101S Radial Lead
Nr. stoc RS: 699-7480Producator: PanasonicCod de producator: EEUEE2E101S
Capacitate
100μF
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
1.5mA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
EE Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
100μF
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Leakage Current
1.5mA
Toleranta
±20 %
Series
EE RADIAL
Dissipation Factor
8%