Panasonic 82 μF Capacitor 200 V dc, Radial, Through Hole - EEUEE2D820S Radial Lead
Nr. stoc RS: 699-7449Producator: PanasonicCod de producator: EEUEE2D820S
brand-logo
Specificatii
Capacitate
82μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
994μA
Toleranta
±20 %
Series
EE - A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
EE Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
82μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
994μA
Toleranta
±20 %
Series
EE - A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%