Panasonic 47 μF Capacitor 400 V dc, Through Hole - EEUED2G470 Radial Lead
Capacitate
47μF
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Leakage Current
1.1mA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
ED Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
47μF
Montare
Through Hole
Inaltime
25mm
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Leakage Current
1.1mA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%