Panasonic 100 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole - EEUED2E101 Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
31.5mm
Polarity
Polar
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
1.5mA
Toleranta
±20 %
Series
ED RADIAL
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
ED Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
31.5mm
Polarity
Polar
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
1.5mA
Toleranta
±20 %
Series
ED RADIAL
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%