Panasonic 2.2μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole - EEUEB1J2R2S
Nr. stoc RS: 747-2168Producator: PanasonicCod de producator: EEUEB1J2R2S
Capacitate
2.2µF
Tensiune
63V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 11mm
Inaltime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
5000h
Pitch de plumb
2mm
Curent de ondulare
16.5mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Series
EB Radial
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Nichicon 2.2 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 25) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
2.2µF
Tensiune
63V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 11mm
Inaltime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
5000h
Pitch de plumb
2mm
Curent de ondulare
16.5mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Series
EB Radial